________________________________________________
To się dzieje! Moje pierwsze autorskie warsztaty już nie są tylko snem, także bardzo serdecznie chciałabym Cię zaprosić na pierwszą edycję dwudniowych warsztatów fotografii ślubnej. Wszystko odbędzie się w przepięknym pałacu Wierzchowiska | Golf&CC, zaczniemy od..
________________________________________________
Dzień pierwszy. Teoria.
Zaczynamy o godzinie 9.00 od totalnego must have jeśli chodzi o dzisiejsze istnienie w internecie czyli od budowania marki osobistej, krok po kroku przeprowadzę Cię przez budowanie i prowadzenie profilu na instagramie, określenie swojej grupy docelowej. Pogadamy o storytellingu, narracji, budowie wrzucanych postów oraz o tym jak właściwie mało autentyczny jest instagram. Pokażę Ci jak znaleźć swoją drogę w tym wszystkim i nie zwariować. Bez ściemy pogadamy o kosztach prowadzenia działalności,  o budowaniu oferty, ale też o asertywności i, że nie każdy potencjalny klient to TWÓJ klient. Później przejdziemy do relacji z parą, przygotowania się przed zleceniem oraz szczegółowo omówimy sobie każdy etap reportażu ślubnego i jak właściwie ten reportaż zbudować.  Jak rozmawiać z księdzem lub jak gadać z DJ żeby światła nie były jednak kolorowe? Tego też się dowiesz. Style w fotografii również będą miały swoje 5 minut - jak być na czasie, ale jednocześnie nie zatracić swojego poczucia estetyki? 
Pojawi się też multum innych tematów, już nie mogę się doczekać! Jeśli tylko wystarczy nam czasu pierwszy dzień zakończymy dyskusją.
Wyznaję taką zasadę, że od nikogo nie nauczymy się więcej niż od siebie nawzajem.
________________________________________________
Dzień drugi. Praktyka.
Punkt 9.00 zaczynamy sesję stylizowaną, kwiaty przygotuje dla nas niezastąpiona Cyncynopolanka. Zbudujemy reportaż od samego początku, pokaże Ci na co zwracać uwagę, czemu warto zrobić zdjęcie choć to nie zawsze będzie oczywiste. Przejdziemy do detali, wytłumaczę Ci co, jak i dlaczego, oraz na ile różnych sposobów można je ułożyć. Dużo czasu poświęcimy na przygotowania, pokażę Ci na co zwracać uwagę podczas tworzenia portretów i jak wykorzystać przestrzeń. Wykonamy też mini sesję pary w pałacowych wnętrzach. Później przejdziemy do obróbki, postaram się możliwie najdokładniej opisać program lightroom by stał się Twoim najlepszym przyjacielem- nie wrogiem. Zdradzę Ci moje tajniki obróbki oraz tworzenia kolorów, obrobimy razem kilka zdjęć z sesji, a na koniec omówimy sobie portfolia, zaczynając od mojego. Jeśli zostanie nam czasu spożytkujemy go na rozmowy i wymianę doświadczeń, otrzymasz też ode mnie certyfikat udziału.
Będą to dwa dni pełne inspirujących rozmów, konkretnych tematów i treściwych odpowiedzi. Gwarantuję, że głowa będzie Ci parować od nadmiaru informacji, to będzie świetna rozgrzewka przed sezonem 2024, będziesz mieć też dużo czasu by to wszystko sobie poukładać.
________________________________________________
Dla kogo?
Dla każdego kto chce poznać moje workflow, ogarnia podstawy sprzętowe i chce się rozwijać w fotografii ślubnej. Na tych warsztatach przekażę Ci wszystko co wiem i czego się nauczyłam. Będzie bez słodkich/modnych haseł, ale za to konkretnie i autentycznie. 
Te warsztaty to cała ja, czy zechcesz mi towarzyszyć w tej wspaniałej podróży?
________________________________________________
Wierzchowiska | Golf&CC
12-13 marzec 2024
1600 zł

W cenie napoje, przekąski, lunch, genialny workbook, moje presety, wzór umowy+oferty i super gifty niespodzianki.
Kameralna grupa, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 600 zł.
Wystawiam faktury.

________________________________________________
Wyślij
Dziękuję! Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.
Back to Top