Cześć, jestem Gabka.
Lubię podróże, padający deszcz, dobrą herbatę i książki.
I fotografię.
Zawsze chciałam robić coś ważnego, próbowałam Cześć! Jestem Gabka i jestem artystką, każda moja sesja, każdy mój reportaż jest inny, wyjątkowy. Dlaczego? Inspirują mnie ludzie, wszystko co robię dopasowuję do danych osób, do ich charakterów, sposobu bycia, żeby wszystko co robię było prawdziwe i pokazywało prawdziwych ludzi.
Wiesz dlaczego zostałam fotografem?
Zawsze chciałam robić coś ważnego. Fotografia pojawiła się w moim życiu nagle i nie wiązałam z nią przyszłości, ale na stałe zagościła w moim sercu. Dzięki niej przekazuję emocje, zapisuje najpiękniejsze chwile w formie zdjęć, które zostają pamiątką na lata i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Każdy reportaż to przede wszystkim prawdziwi ludzie, których poznaję i dla których mogę zatrzymać ich piękne chwile - to coś niesamowitego, serio ♥
Emocje, drobne gesty, spojrzenia...
Jest w nich coś magicznego, dlatego zawsze staram się je uchwycić. Moja fotografia jest pełna ciepła, uczuć i magii. Mają swój specyficzny klimat, są romantyczne, ale też w zależności od sytuacji pełne dynamiki lub nostalgii.  Wesela pod gołym niebem, ogniska, romantyczne sesje w deszczu, sesje w miejscach, które są dla Was ważne to coś co mi się marzy i jestem bardzo na TAK! Opowiedzcie mi swoją historię i stwórzmy razem coś pięknego, co będziecie wspominać już zawsze, coś co będzie WASZE.

Zawsze chciałam przekazywać wartość, dlatego jeśli chodzi o jakość - nie uznaję kompromisów. Produkty, które stanowią oprawę Waszych zdjęć, zamawiam od osób, które tak jak ja, wkładają całe serducho w swoją pracę i stawiają na najwyższą jakość, są to produkty z duszą, wykonywane ręcznie w naszej pięknej Polsce.
Dlaczego właśnie ja?
To bardzo dobre pytanie i myślę, że już znasz odpowiedź.
Jestem z okolic małego miasta - Biłgoraja, fotografuję głównie na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego, ale dojadę dla Was wszędzie! Pracuję też w teamie razem z Kamilem (fotografem), oraz Jonatanem (kamerzystą), dzięki czemu nie musicie zatrudniać kolejnej firmy do obsługi filmowej.
Jestem tu dla Was, o wszystko zadbam, nie musicie się martwić.
Back to Top