Człowiek uczy się całe życie i niezależnie od tego ile już wie, zawsze jest jeszcze coś czego można się dowiedzieć, dlatego po latach nauki na własną rękę, uczenia się na własnych błędach zdecydowałam się na warsztaty u Pawła Batora
Pierwszy dzień warsztatów był czysto teoretyczny, ale dowiedziałam się tyle jakbym siedziała tam co najmniej tydzień! Niektóre rzeczy są tak oczywiste, nie wiem czy doszłabym do tego sama. Najbardziej jednak chciałabym opowiedzieć  Ci o drugim dniu, o części praktycznej.

Magiczny ślub w pięknym miejscu jakim jest Rezydencja w Szczerym Polu.

Zacznijmy od samego miejsca, Rezydencja w Szczerym Polu często przewijała mi się na instagramie i była zdecydowanie na mojej mini liście marzeń ślubnych, to zdecydowanie inny klimat od tego co robię na co dzień, swego rodzaju wyzwanie. O niesamowity wystrój na sali zadbała bythetable, te neony, trawy i kwiaty stworzyły wprost przepiękną kompozycję, wciąż jestem nią mega oczarowana! Ta cudowna para, którą możecie podziwiać na zdjęciach poniżej to Klaudia i Konrad, należą się im niemałe brawa, bo co jak co, ale pozowanie do zdjęć to wbrew pozorom mega ciężka praca, także dostali od nas niezły wycisk. O suknię zadbała uzdolniona Aleksandra Mirosław, a o włosy WarkoczeNaWynos. Sesja z taką ekipą była wręcz spełnieniem moich marzeń, uwielbiam poznawać ludzi, pracować w grupie i jeszcze do tego się uczyć. Te warsztaty dosłownie zburzyły mój światopogląd i stworzyły nowy.
Zdjęcia, które możesz zobaczyć poniżej wykonałam właśnie na tych warsztatach i możesz się zastanawiać po co właściwie je publikuję, pewnie uważasz, że nie da się ogarnąć tak prawdziwego wydarzenia. Mogłabym Ci ściemniać, że to było prawdziwe wydarzenie, ale właściwie po co?
Opowiadam Ci o tym wprost dlatego, że wiem, że się da. Marzy Ci się ślub rodem z filmu? Nie ma problemu. Te warsztaty były dla mnie rewolucją, w obróbce, kadrowaniu, pracy, planowaniu czasu, oraz innych aspektach o których nie miałam pojęcia. Znam mały sekret, dzięki któremu mogę stworzyć dla Was pamiątkę, którą będziecie wspominać latami i za każdym razem, będziecie myśleć - to był ślub o jakim marzyliśmy.
A teraz zapraszam Cię do obejrzenia tego reportażu.

You may also like

Back to Top