W dzisiejszych ślubach i przyjęciach weselnych chyba najbardziej podoba mi się dowolność, możecie urządzić wszystko tak jak tylko Wam się marzy, w jakim tylko klimacie zapragniecie, a branża ślubna się tak rozrosła, że na pewno spotkacie osoby z którymi będzie Wam się świetnie współpracowało. 
Zawsze powtarzam to moim parom, ale podzielę się tym również z Tobą. Pamiętaj, że to wspaniały dzień Twój i Twojej drugiej połówki, zrealizujcie swoje marzenie, bo będziecie ten dzień wspominać już zawsze, będziecie wracać do zdjęć z tego dnia i co rusz się wzruszać lub myśleć - dlaczego daliśmy sobie wejść na głowę i nie zrobiliśmy tego tak jak planowaliśmy od początku.. Idźcie za głosem serca, niech będzie pięknie!

Magiczne kolorowe dekoracje kwiatowe..

W ostatnim czasie uwielbiam kwiaty i zakochałam się w żywych kolorach! Wyglądają bajecznie na zdjęciach, z resztą, w rzeczywistości również. Wpasują się idealnie praktycznie do każdych wnętrz, a na tyle sposobów można je komponować, ze to coś pięknego! Szczególnie, kiedy pracuje się z tak zdolną dekoratorką - spodziewajcie się cudów!

Osada Marianów

Osada to przeurocze miejsce schowane w Zarzeczu na podkarpaciu, od razu oczaruje Was swoim spokojem i ciszą. Ma klimat który uwielbiam, prowadzą ją super ludzie, którzy zawsze służą dobrą radą i chęcią pomocy. Uwierz mi, że nie zechcesz stamtąd wyjechać! Znajdzie się miejsce na odpoczynek i małe przyjęcie. Poza pięknym lasem i sadem znajduje się tam przepiękna stodoła, która idealnie wpasowała się w nasz klimat..

Wracając do marzeń...

Wiesz o czym marzyłam od dłuższego czasu? 

Chciałam stworzyć wydarzenie, dla świetnych ludzi, gdzie będzie można się poznać, spędzić świetnie czas, nauczyć się czegoś i wynieść coś dla siebie.
Reportaż, który zobaczysz poniżej powstał na wydarzeniu, które zorganizowałam i jestem z siebie mega dumna! Był to bardzo pracochłonny projekt, ale w organizacji pomogli mi wspaniali ludzie. 
Dekoracjami zajęła się wspaniała Cyncynopolanka
Wszystko odbyło się we wspaniałym miejscu jakim jest Osada Marianów
Muzyką zajęli się DJ.BestBrothers
Pozowali nam cudowni zakochani Karina i Łukasz
Świadkami byli Natalia i Hubert
O fryzury zadbała Kasia z Creative Atelier
A o makijaże  AK beautybar
Genialny słodki stół wykonała dla nas Agata
Papeterię wykonała kolejna zdolna Agatka ☺
Ślubu udzielił Mikołaj
Pyszne drinki serwowali nam chłopaki z Cocktail Factory
Była z nami też Najlepsza Fotobudka w Mieście
Była z nami też Viola Polska Weddingplaner, która załatwiła nam przepiękną suknię od PARIS Manufaktura Sukien
Przy organizacji zależało mi na tym, żeby wszystko było jak najbardziej prawdziwe. Zależało mi na emocjach - nie pozowaniu, dlatego nasza Para Młoda nie była parą profesjonalnych modeli, uwierz mi, stresowali się jakby mieli brać prawdziwy ślub! I to jaki, zorganizowaliśmy ślub humanistyczny☺
Wychodzę z założenia, że nigdy nie może być zbyt idealnie więc nie obyło się bez wpadek, ale przynajmniej było zabawnie. Zapewniłam naszym uczestnikom codzienne warunki z którymi pewnie nie raz spotkali się na prawdziwym reportażu, typu za ciemny pokój na przygotowania, bałagan w tle, fotografowanie pod słońce, ze słońcem.. Dlaczego zrobiłam tak zamiast zrobić wszystko w odpowiednią stronę, by idealnie zachodziło nam słońce, pokoje były jasne? Bo chciałam by były to prawdziwe reportaże i by każdy miał chwilę by popracować w takich warunkach i nauczył się sobie radzić w takich sytuacjach. Myślę, że wyszło pięknie, bo część zdjęć już widziałam.


A teraz zapraszam Cię do obejrzenia mojego reportażu z dnia, kiedy spełniłam swoje kolejne małe marzenie...

You may also like

Back to Top