To był piękny dzień...
Z rana poza budzikiem obudziły mnie promienie słońca, które wpadały do pokoju zwiastując przepiękną pogodę. Październik pozwolił nam jeszcze chwilę cieszyć się słoneczną aurą. Wstałam, sprawdziłam jeszcze raz dzień wcześniej spakowane rzeczy i ruszyłam w drogę do Rafała. Gdy dojechałam na miejsce przywitał mnie przyszły Pan Młody wraz z cudowną Peggy. Zanim przyjechali świadkowie miałam jeszcze chwilę by się ze wszystkimi przywitać, rozejrzeć się i poszukać odpowiednich kadrów.  Przygotowania były pełne śmiechów, wygłupów i radości, cóż się dziwić, przecież to szczęśliwy dzień. Spędziłam tam dobrą godzinę, by później wyruszyć w drogę do Agaty i towarzyszyć w trakcie je przygotowań. 
Agata i Rafał na sesji narzeczeńskiej pisali do siebie listy, które mieli przeczytać właśnie w dniu ślubu. Zgadnij kto w drodze do domu opamiętał się, ze Pan młody nie otrzymał swojego listu? Oczywiście, że ja, ale nic straconego, jednak o tym później.
U Panny Młodej również nie zabrakło śmiechów, ale po przeczytaniu wyżej wspomnianego listu pojawiły się również delikatne łezki wzruszenia. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wszyscy Pana Młodego, który swój list otrzymał kiedy dojechał na miejsce, nie ma co ukrywać, ten list również wywołał poruszenie!
A gdy udało się wykupić Pannę Młodą ruszyliśmy do kościoła...

 Cerkiew w Kowalówce
Pierwszy raz miałam okazję zawitać w to miejsce i od razu zostałam oczarowana. Cudowny drewniany budynek z przepięknym ołtarzem, słońce, które zaglądało przez okna tworzyło magiczny klimat. Coś niesamowitego, cerkiew włączono do podkarpackiego Szlaku Architektury Drewnianej. Jest to zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia.

 Leśna Chata - Kowalówka
Leśna chata również była dla mnie czymś nowym, ale od razu zakochałam się w tej sali! Piękna, nowoczesna, ale jednak zachowana w drewnianym stylu. Ogromne okna, przez które można było podziwiać zachodzące słońce.


 Powiem Ci, że bycie fotografem ślubnym to chyba najlepsze co mogło mnie spotkać. Uwielbiam przeżywać ten dzień razem z gośćmi, towarzyszyć młodym. 

You may also like

Back to Top